Ochrona

Monitoring
Monitorowanie obiektów chronionych polega na przyjmowaniu przez naszą stację monitorowania sygnałów drogą telefoniczną lub radiową o zaistniałym zdarzeniu (włamaniu lub napadzie). Całodobowa służba dyżurna przekazuje odpowiednie informacje klientom, a polecenia interwencji zmotoryzowanym grupom patrolowym. System zabezpieczenia w funkcjonowaniu pozwala na rozróżnienie włamania, napadu, pożaru, sabotażu urządzeń lub innych opcji wskazanych przez użytkownika. Przed podjęciem decyzji o włączeniu do systemu zapewniamy bezpłatne konsultacje, kosztorys i projekt techniczny.
Monitorowane obiekty podlegają:
- atrakcyjnemu abonamentowi miesięcznemu,
- skutecznym interwencjom chroniącym od skutków kradzieży, włamań i dewastacji,
- serwisowi gwarancyjnemu i serwisom uzgodnionym z klientem.Montaż systemów alarmowych na obiektach
Montujemy nowoczesne systemy alarmowe w terminach zgodnie z życzeniem klientów w sklepach, instytucjach, zakładach pracy, domach jednorodzinnych i mieszkaniach na dogodnych warunkach finansowych. Preferujemy sprawdzone systemy alarmowe na polskim rynku np. SATEL i gorąco namawiamy naszych klientów aby łączyć systemy wizyjne z systemami ruchu(tzw. ochrona hybrydowa).


Konwojowanie wartości
Realizujemy bezpieczny transport wartości pieniężnych odpowiednio przystosowanym sprzętem i przeszkolonymi załogami. Transport wartości jest w całości ubezpieczony przez wiarygodnego ubezpieczyciela.


Ochrona fizyczna
Na życzenie Klientów zapewniamy fizyczną ochronę wszelkich obiektów przeszkolonymi pracownikami posiadającymi wymagane przepisami kwalifikacje. Preferujemy łączenie ochrony fizycznej obiektu z zabezpieczeniem elektronicznym i monitoringiem, co w wielu przypadkach oprócz zapewnienia pełnej skuteczności jest oszczędne dla użytkownika. Pracownicy Spółki PROXIMA Ltd występują w jednolitym umundurowaniu i dysponują nowoczesnymi środkami łączności.Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
PROXIMA - LTD Spółka z o.o.